نتایج جستجو برای عبارت :

آناتومی سر و گردن

یک روز که همراه مادرش برای خرید به فروشگاه رفته بود،چشمش به یک گردن بند مروارید بدلی افتاد که قیمتش ۱۰/۵ دلار بود، دلش بسیار آن گردن بند را می خواست. پس پیش مادرش رفت و از مادرش خواهش کرد که آن گردن بند را برایش بخرد. مادرش گفت : ” خوب! این گردن بند قشنگیه، اما قیمتش زیاده ، خوب چه کار می توانیم بکنیم! من این گردن بند را برات می خرم اما شرط داره، وقتی به خانه رسیدیم، یک لیست مرتب از کارها که می توانی انجام شان بدهی رو بهت می دم و با انجام آن کارها م
چند راه حل برای رهایی از گردن درد

رهایی از گردن درد

طبق آمار، حدود 10 درصد از جمعیت بزرگسال دچار درد گردن هستند و بیش از 65 درصد مردم گردن درد را یک بار در طول زندگی خود تجربه کرده اند. 
در این مطلب به شما 9 راه آسان و طبیعی برای رهایی از گردن درد به شما معرفی می کنیم:
ادامه مطلب

چند راه حل برای رهایی از گردن درد

رهایی از گردن درد

طبق آمار، حدود 10 درصد از جمعیت بزرگسال دچار درد گردن هستند و بیش از 65 درصد مردم گردن درد را یک بار در طول زندگی خود تجربه کرده اند. 
در این مطلب به شما 9 راه آسان و طبیعی برای رهایی از گردن درد به شما معرفی می کنیم:
ادامه مطلب
گردن درد طیف بسیار وسیعی دارد به طوریکه می تواند خیلی کم باشد که به راحتی قابل تحمل بوده و بتوان آن را نادیده گرفت اما گاهی هم می تواند آن قدر شدید باشد که حتی خواب شما را مختل سازد. در مواردی که گردن درد بسیار شدید(حاد) باشد، می توان از فیزیوتراپی گردن بهره برد که شامل استراحت ، درمان های ضد درد و ضد التهاب ( استفاده از مدالیته های الکتروتراپی)، استفاده از سرما و گرما برای کاهش درد و اسپاسم ، تکنیک های دستی  برای کاهش درد و برطرف کردن اسپاسم عض
علامه طهرانی(ع) :هرکس بخواهد گناه خود را به گردن دیگری بیندازد خداوند او را مبتلا به شرمندگی بیشتری می‌کند.چون همانطور که آبروی نزد انسان قیمت دارد آبروی دیگران نیز محترم و ذیقیمت است؛ و هیچکس نباید آبروی انسان دیگری را فدای آبروی خود کند. والغاء گناه از گردن و الغاء آن به گردن دیگری در عالم تکوین و واقع و متن حقیقت عملی مذموم و غلط است گرچه نسبت به طفل باشد.
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کردبین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود بعد از چند متر یکی از دزدان جلوی مرد روستایی را گرفت و گفت : چرا زنگوله به دم خر بستی کدام عاقل این کار را میکندروستایی ساده پیاده شد دید ان مرد درست می گوید گفت : من زنگوله را به گردن قوچ بسته بودمدز
آرتروز گردن
شاید برایتان جالب باشد که بدانید آرتروز گردن
یکی از شایع ترین دردهای ناحیه گردن می باشد. آرتروز گردن بر اثر عواملی،
در مهره های گردن ایجاد و موجب وارد شدن فشار بیش از حد به اعصاب ناحیه
گردن می شود. اعصابی که به دست ها و پاها و تمامی نقاط بدن متصل اند. فشار
وارد شده به اعصاب ناحیه گردن، درد بسیار زیاد و غیرقابل تحملی ایجاد می
کند.
در این مقاله قصد داریم شما را با خطرات آرتروز گردن ، روش های درمان آرتروز گردن ، آشنا سازیم. در ادامه ب
پکیج های طلایی جشنواره (بانوان)
توتال بادی: 400 تومان
فول بادی کاربردی: 350 تومان
(زیربغل+بیکینی+خط لاین+خط باسن) 90 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+زیربغل+خط ناف) 100 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+زیربغل+صورت) 150 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+روی باسن) 110 تومان
(ساق دست+روی دست+ساق پا+روی پا) 110 تومان
(صورت کامل+گردن) 50 تومان
(دست ها کامل+پاها کامل) 210

پکیج های طلایی (آقایان)
(خط ریش پایین+خط ریش بالا+خط گردن) 150 تومان
(زیر بغل+بازوها) 150 تومان
(خط گردن+گوش) 80 ت
1-علایم دیسک کمر
داشتن درد : مهم ترین علامت دیسک گردن درد است. این درد معمولا در پشت گردن، پشت سر و پشت هر دو کتف حس می شود. این درد به صورت تیر کشنده به بازو، شانه، دست و ساعد انتشار پیدا می کند.
اختلالات حسی: اختلالات حسی بستگی به اینکه کدام یک از ریشه های عصبی در گردن تحت فشار قرار بگیرد اختلال ایجاد می کند و ممکن است قسمت های متفاوتی از دست و اندام فوقانی را دچار خواب رفتگی، کاهش حس و گز گز کردن شود.
اختلالات حرکتی: یکی دیگر از علائم دیسک گردن 
دیسک گردن
ماده غضروفی بین مهره های گردن را دیسک می نامند اگر دیسک های گردنی از
بین مهره ها گردن بیرون زده شوند موجب التهاب شدید و آسیب به عصب های گردنی
می شوند. زمانی که گردن حرکت می کند و یا در موقعیت های خاصی  قرار میگیرد
احساس درد را در بیمار ایجاد می کند.
جهت مطالعه بیشتر درباره این بیماری به مقاله دیسک گردن مراجعه کنید

درمان قطعی دیسک گردن
بسیاری از افرادی که از این بیماری رنج می برند به دنبال درمان قطعی دیسک گردن هستند . این بیماران بای

جایی هست بین گردن و کتف.همان استخوان ترقوه یا چنبر.یک گودی، که امتداد آن به سمت دست ها کشیده می شود.شبیه یک چشمه ی خشک،یک برکه ی بی آب.که نام علمی آن کلاویکولا ست...چقدر دلم می خواست یک ابر نرم بودم.یک استراتوس...تا توی دریاچه ی کلاویکولای تو ببارم... 
"حمید جدیدی"
«شخصی شتر، گم کرد. سوگند خورد که اگر شتر را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد. چون شتر را یافت از سوگند خود پشیمان شد. برای آنکه سوگند خود را نشکند گربه ای را در گردن شتر آویخته و بانگ زد: که چه کسی می خرد؟ شتری را به یک درم و گربه ای را به صد درم. اما هر دو را با هم می فروشم. شخصی آنجا بود؛ گفت: این شتر ارزان بود؛اگر این گربه را در گردن نداشت» شخصی شتر خود را گم کرده بود. قسم خورد که اگر شتر خود را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد(به ازای مبلغی بسیار ناچیز
ساخت و ساز الگوی یقه ایستاده
یقه ایستاده تا یقه در دماغه ، چاکرا و تام فورد.این نوع یقه جالب ترکیبی از برش برای یقه ایستاده و یقه یقه ساده است. برش یقه مانند یقه ایستاده در گردن ساخته می شود ، بنابراین لبه شکاف فقط در قسمت جلویی شروع می شود. این یقه بخصوص تصفیه شده ، هر ژاکت را مجلسی شیک و عجیب می کند.
یقه ایستاده ایستاده طرح

همپوشانی دکمه و موقعیت های دکمه های دکمه را علامت بزنید. شکاف حلقه را علامت بزنید. خط گردن را 1 سانتی متر در شانه پایین بی

گردن درد عصبی ناشی از مسائل و مشکلات عصبی و استرس است. همانط.ر که از اسم آن پیداست شما با کاهش عصبانیت یا استرس می‌توانید آن را کنترل کنید. زیرا استرس باعث ایجاد گردن درد عصبی می‌شود. در هنگام استرس عضلات شما دچار سفتی می‌شود و باعث افزایش درد گردن شما می‌شود. در صورتی که تحت شرایط محیطی به شما استرس زیادی وارد می‌شود دچار گردن درد عصبی می‌شوید که می‌تواند به عنوان یک عادت برای شما شود.
استرس می‌تواند بر افزایش درد تاثیرگذار باشد. روش ه
#حکایت‌آشنا
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کرد
بین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود

ادامه مطلب
ویژگی های نگهدارنده گردنی چندکاره موبایل و تبلت :- پوشیده شده از فوم ضد تعریق و لغزش در محل گردن و محل قرار گرفتن گوشی- مناسب برای افرادی که زیاد از گوشی موبایل و یا تبلت استفاده می نمایند- وزن سبک برای جلوگیری از آسیب دیدگی گردن- ساخته شده از آلومینیوم، پلاستیک و ABS- عدم خستگی گردن در هنگام استفاده- فک نگهدارنده چرخشی 360 درجه- قابلیت استفاده روی میز و یا گردن- دارای گیره های نگهدارنده محکم- دارای طول میله 60 سانتی متر- قابلیت استفاده بصورت استند-
على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم .
در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره
به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام
داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را
به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن
آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در
صورت ت
کشیدگی عضلات : استفاده بیش از حد از عضلات گردن در فعالیتهای مختلف
آرتروز و فرسایش مفاصل :افزایش سن و ضربات و گذشت زمان موجب فرسایش و از بین رفتن غضروف بین مهره ها می شود که می تواند بر حرکت مفصل تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد شوند.
ادامه مطلب
یه تمایل وسوسه‌کننده و مریضی تو وجودم هست، که دوست دارم قهر کنم و تقصیرا رم بندازم گردن طرف... نمی‌دونم چرا هست... نمی‌دونم چجوری درستش کنم... هیچ حالت دیگه‌ای هم منو راضی نمی‌کنه... اگه قهر نکنم، حس می‌کنم یه ظلمی بهم شده و ساکت موندم... اگه نندازم گردن طرف، و حسِ عذاب‌وجدان رو بهش منتقل نکنم، انگار کارم ناقص بوده... گاهی این‌کار لازمه... ولی گاهی هم باید در برابرش مقاومت کنم که در برابر هر حرف و رفتاری که ناراحتم می‌کنه این کارو نکنم...
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
کشیدگی عضلات : استفاده بیش از حد از عضلات گردن در فعالیتهای مختلف
آرتروز و فرسایش مفاصل :افزایش سن و ضربات و گذشت زمان موجب فرسایش و از بین رفتن غضروف بین مهره ها می شود که می تواند بر حرکت مفصل تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد شوند.
ادامه مطلب
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
درباره روبان و گردن آویز نمایشگاهی و مزایای بارز آن چه می دانید؟ آیا می دانید این نوع آویز پرکاربرد و محبوب با نام های مختلف دیگری چون: بند آویز نمایشگاهی، گردن آویز نمایشگاهی، روبان و… نیز شناخته می شود و معمولاً از آن برای معرفی و شناساندن هویت و حرفه یک سازمان و نهادی استفاده می گردد؟
به طور کلی در صنعت مد و زیبایی دانستنی های بسیاری درباره روبان و گردن آویز گفته می شود. این آویز که  یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین مدل های تبلیغات است د
پندارند حق همان است که می اندیشند یا همان که رفتار می کنند. گمانشان بر این است که حقی بر گردن خلق دارند و حال اینکه اگر دقت کنند حق عظیمی بر گردن خویش می بیینند. به راحتی تهمت می زنند و سخت زبانند اما از سختی زبان دیگران می نالند. خدایا اگر جاهلند و قاصر، به صراط مستقیم هدایتشان فرما و اگر مقصرند ببخششان که هرچند آنها لایق بخششت نیستند لیکن بخشش مرام توست.
پ.ن: ضمیر مخاطب در نوشته سببش تقویت خطابه است نه استثنا بودن نویسنده.
حکایت:
«شخصی شتر، گم کرد. سوگند خورد که اگر شتر را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد. چون شتر را یافت از سوگند خود پشیمان شد. برای آنکه سوگند خود را نشکند گربه ای را در گردن شتر آویخته و بانگ زد: که چه کسی می خرد؟ شتری را به یک درم و گربه ای را به صد درم؟ اما هر دو را با هم می فروشم. شخصی آنجا بود؛ گفت: این شتر ارزان بود؛اگر این گربه را در گردن نداشت».
بازنویسی:
شخصی شتر خود را گم کرده بود. قسم خورد که اگر شتر خود را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد(به ازای
شتباهات کودک را گردن کسی نیندازید!
بچه من نبوده!شیطون گولش زده !پسر ما نبوده؛ امیرعلی بوده!امروز مریم اینجا بوده این کارها را انجام داده!
زیرا: دراین حالت به دنبال مقصر هستیم ،مقصریابی و توبیخ شخص اشتباه است.با این کار به فرزندمان می‌آموزیم مسئولیت کارت را نپذیر!دروغ‌گویی و مخفی‌کاری را یاد‌ می‌گیرد. کار صحیح آموزش داده نشده و تمرکز بر روی کار اشتباه است.
پیشگیری از آرتروز گردن
برای اینکه به آرتروز گردن مبتلا
نشوید می توانید در پیشگیری های لازم را انجام دهید ، در زیر به چند نمونه
از این پیشگیری ها اشاره می کنیم :
درست نشستن ( درهنگام کتاب خواندن ، کار با موبایل ، رایانه و …)
ورزش
استفاده کردن از بالش های مناسب در موقع خواب و استراحت ( نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه )
استفاده کردن از هر دو دست و شانه برای حمل بار یا کیف
جلوگیری از استرس شدید
ماساژ گردن
عدم مصرف دخانیات
علائم آرتروز گردن
در زمانی که
خرید ست کلاه و شال گردن بافتنی کد SK02 
قیمت : 55000 تومان
برند : Miscellaneous
خرید پستی ست کلاه و شال گردن بافتنی کد SK02 
قیمت ست کلاه و شال گردن بافتنی کد SK02 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

در فصول سرد، خرید یک ست گرم و زیبا از شال گردن و کلاه بسیار مورد توجه است. ست شال گردن و کلاه مدل SK02با طراحی زیبا و بافتی ظریف حس خوشایندی را به شما منتقل می کند. جنس نخ این کار
حراج ست کلاه و شال گردن دخترانه Memol( زرشکی)
فروش ویژه ست کلاه و شال گردن دخترانه Memol( زرشکی)
قیمت ارزان ست کلاه و شال گردن دخترانه ممول Memol زرشکی
ست کلاه و شال گردن دخترانه Memol زرشکی 2020
ست کلاه و شال گردن دخترانه Memol( زرشکی)
ست-کلاه-و-شال-گردن-دخترانه-Memol-( زرشکی)
http://lavanshop.sabzgostar.net/product/pid/3400
85,000 تومان

ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات

مطابقت کامل با محصولات

تحویل و پرداخت درب منزل در سراسر کشور

پشتیبانی قبل و بعد از ارسال سفارشات

ادامه مطلب
خالد بن ولید، علی(ع) را در زمین های خود دید، جسارتی به حضرت نمود، علی(ع) از اسب
پیاده شد و خالد را به سمت آسیای حارث بن کلده برد، سپس میله آهنی سنگ آسیا را در
آورد و آن را مانند حلقه ای بر گردن خالد انداخت، در این حال یاران و اطرافیان خالد
ترسیدند و خالد نیز شروع به قسم دادن علی نمود که مرا رها کن.علی(ع) او را رها
کرد و خالد در حالیکه میله آهنین مانند حلقه ای اطراف گردنش بود، نزد ابوبکر
رفت.ابوبکر به آهنگران دستور داد که حلقه آهنین را از اطراف گر
توضیحات بالش طبی فوم پلی یورتان طب و صنعت
هنگام استفاده از بالش های معمولی چون بر اثر وزن سر تغییر شکل می یابند باعث ایجاد فشار به قسمتهای فوقانی ستون فقرات و گردن می شود. بالشهای معمولی عامل ایجاد بسیاری از بیماری ها ازجمله فتق دیسک بین مهره ای، آرتروز گردن و غیره می باشد. استفاده از بالش طبی فوم پلی یورتان طب و صنعت ، حلال چنین مشکلاتی می باشد.این بالش از جنس نخ و پنبه بوده ضد تعریق و ضد حساسیت می باشد. این بالش طبی با حفظ وضعیت صحیح گردن و
پیری و افزایش سن اجتناب ناپذیر است؛ در حقیقت، هر روز در هر یک از ما رخ می دهد ؛ با پیری، سایش و پارگی روی مفاصل بدن از جمله ستون فقرات اتفاق می افتد.اسپوندیلوز گردنی که اغلب به سن مربوط است، به علاوه انواع دیگر، از تغییرات فاسد کننده ای است که در مفاصل و صفحات فقرات رخ می دهد.
ادامه مطلب
یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد
به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با طنابی گردن قوچ را به دُم خرش بست و حرکت کرد
بین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دُم خر بستند و قوچ را بردند.
خر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود
بعد از چند متر یکی از دزدان جلوی مرد روستایی را گرفت و گفت : چرا زنگوله را به دُم خر بستی؟ کدام عاقل این کار را میکند
روستایی ساده پیاده شد دید آن مرد درست می گوید
گفت : من زنگوله را به گردن قوچ بسته
هایفوتراپی برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن استفاده می شود. در سال های اخیر این روش درمانی بسیار رواج پیدا کرده و  طرفداران بسیاری را در ایران و دنیا پیدا کرده است. در واقع هایفوتراپی یکی از بهترین و جدیدترین درمان برای کشیدن پوست و سفت کردن پوست به شمار می رود و برای لیفت پوست صورت، گردن، چانه،ابرو و ... به کار می رود.

ادامه مطلب
رزش چگونه به زاویه دار شدن فک کمک می کند
با مشورت رفتن از دو متخصص به نام های درکت اسکات میشل شرایبر متخصص کایروپراکتیک و توانبخشی و تغذیه بالینی و کریستینا اوسوریو مربی یوگا بهترین ورزش ها برای فرم دهی به فک و چانه را با شما در میان می گذاریم. این ورزش ها را میتوانید هفته ای ۲ تا ۳ بار انجام دهید.
به گفته دکتر شرایبر، عضلات گردن غالبا توسعه نیافته و مهار می شوند و تقریبا هرگز حرکات ورزشی برای تقویت آن ها انجام نمی شود. ضعیف شدن این عضلات می ت
بالش طبی موثر در کاهش فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات و حفظ انحنای طبیعی ستون مهره ها حفظ پوزیشن مناسب سرنسبت به بدن و کاهش کشیدگیهای ستون مهره ها است. بالشهای طبی در مواردی که مشکلات آرتروز گردن و یا ناراحتیهای ستون مهره ها مانند دیسک کمر و دیگر مشکلات وجود دارند می توانند کمک کننده باشند. بالشهای طبی همچنین به حفظ پوزیشین صحیح ستون مهره ها در قسمتهای بالا (گردن) و پایین (کمر) ستون فقرات کمک می کنند. با توجه به جنس پلی اور
" این نانوذرات ، ژن ایجاد کننده سرطان را در سلولهای سرطانی جستجو می کنند و با استفاده از مقداری DNA اضافی که باعث اشتباه خوانده شدن ژن و توقف ساخت آن میشود ، ژن را ویرایش می کنند."
این روش مانند اضافه کردن چند حرف اضافه به یک کلمه است ، بنابراین کلمه در نوشتار تشخیص داده نمیشود. از آنجا که سرطان باید این ژن را تولید کند ، پس از ویرایش ژن سرطان می میرد.
وی افزود : "در مطالعه ما ، موشهای تحت درمان 100٪ زنده مانده و هیچ توموری نداشتند. موشها علائم بالینی
اولین کار اندازه گیرى کودک هست 
ابتدا نوار رو دور کمر کودک مى بندیم ،کمر کودک چون اصولأ شکم دارند، جاى مشخص و گودى ندارند ،حدودأ چند سانت بالاى ناف یا آخرین دنده ى پهلوى کودک ،کمر کودک هست.
ابتدا نوار رو دور تا دور کمر کودک مىبندیم

کمر رو باید مادر یا خیاط تشخیص بدهدجایى که اگر در لباس کودک برش دادیم نه به سمت بالا باشد نه پایین.
نکته:مکان کمر نقطه کلیدى در اندازه گیرى مى باشد

قدبالاتنه جلو:متر از گوشه گردن تا نوار بسته شده کمر

قد بالاتنه پشت
تشخیص درد گردن پزشک شما سابقه پزشکی خواهد داشت و در امتحان شرکت خواهد کرد . او به دنبال مهربانی ، بی‌حسی و ضعف ماهیچه خواهد بود و همچنین می‌توانید ببینید که تا چه حد می‌توانید سرتان را به سمت جلو و عقب به جلو حرکت دهید .
آزمایش تصویربرداری پزشکی شما ممکن است برای گرفتن عکس بهتر از علت درد گردن شما به آزمایش تصویربرداری نیاز داشته باشد . مثال‌ها شامل : اشعه ایکس . اشعه ایکس می‌تواند قسمت‌هایی در گردن شما را آشکار کند که در آن اعصاب یا نخاع شم
گنجشکه نشسته رو شاخه درختی که تو حیاط شرکته، گردنش رو هی میچرخونه این طرف و اون طرف و نوکش رو فرو میکنه بین پرهاش، از پشت پنجره بهش میگم، انقدری پرنده شناسی حالیم نیست که بفهمم داری چیکار میکنی، اما چطوره که تو گردنت درد نمیگیره با این همه چرخش اما گردن من حتی بدون این چرخشها درد داره؟!

یه نگاه عاقل اندر سفیه میکنه و باز نوکش رو فرو میکنه بین پرهاش.

شاکی میشم و میگم اونجوری نگاهم نکن! خب جوابمو بده!

نوکشو با ناز و کرشمه از تو پرهاش در میار
سلام.
این چند وقتی که مادرجان رفته شهرستان و من  و پدر تنهائیم ، برنامه ریزی غذایی افتاده گردن من و تهیه شام و نهار گردن منه ، خلاصه برنامه این شد که امروز ماکارونی درست کنم و چون حسش نبود موادش رو اماده کنم رفتم یه قوطی کنسرو مایع ماکارونی گرفتم ، 

منتها روی قوطیش نوشته که تهیه شده از سویا و روغن سویای تراریخته ، از اسم تراریخته خوشم نمی یاد چون یعنی دستکاری ژنتیکی و محصولاتی از این دست مشکوک به این هستن که سلامت انسان رو به خطر میندازن و ق
سلام
« به قولی ام‌عمره که نامش اسماء و دختر بشیر بن نعمان بود، به مصعب گفت: مختار، متقی و پاک و روزه‌دار بود. مصعب گفت: ای دشمن خدا تو هم او را ستایش می‌کنی؟ سپس دستور داد تا او را گردن زدند. وی نخستین زنی بود که دست بسته گردن زده شد.
به قول دیگری، وی در پاسخ مصعب که از او خواسته بود از مختار بیزاری بجوید، گفت: چگونه از مردی بیزاری جویم‌ که می‌گفت خدا پروردگار من است و روزها روزه‌دار بود و شب‌ها را نماز می‌خواند و در راه خدا و پیامبر او فداکار
خبرگزاری آریا- ماساژ گردن یکی از بخش های مهم در یک جلسه ماساژ می باشد که تکنیک های خاصی را ماسور روی این ناحیه اجرا می نماید.فرشاد فرجوند کارشناس ماساژ ورزشی و کایروپرکتیک در این مقاله در رابطه با ماساژ گردن توضیحاتی را برای شما آماده نموده است.با ما همراه باشید.
با دریافت یک جلسه ماساژ تخصصی حرفه ای احتمال کشیدن عضله را کاهش می دهد و همچنین وضعیت بدن و انعطاف پذیری را بهبود می بخشد . ماساژ گردن آرامش عمومی را در پی دارد و استرس فرد را تسکین می
سردار دلها حاج قاسم عزیز از وقتی خبر شهادتت را شنیده ایم آرام و قرار نداریم بغضمان ترکیده و مانند کسی که پدر از دست داده عزاداریم.
حاج قاسم تو برایمان یک پدر دلسوز و مهربان بودی  که سینه ات برای محافظت از فرزندان و کشورمان همیشه سپر بود.
حاج قاسم تو نه یک فرمانده بلکه پادشاه قلبهای ما بودی در این هنگام که نیستی تازه فهمیدیم چه عزیزی را از دست داده ایم و چقدر دوستت داشتیم و نمیدانستیم
و چقدر به گردن ما حق داشتی و داری و تا همیشه این حق به گردن
دررفتگی مهره های گردن
عدم اتصال مادرزادی یا اکتسابی زائده ادنتویید
در بعضی از موارد دیده شده است که زائده
ادنتویید بافت استخوانی به مهره ی آسه متصل نمی شود و فقط با بافت فیبری
این اتصال انجام شده است ، این نوار فیبری در طول زمان و تحت فشار ثابت
دچار کشش می شود و این اجازه را به زائده ادنتویید ، مهره های اطلس و جمجمه
می دهد که به طور تدریجی به سمت جلو حرکت کنند . که این امر باعث می شود
که مهره از جای خود دربروند . افرادی که مبتلا به بیماری سندر
دانشمندان دانشگاه گریفیت از CRISPR-Cas9 برای هدف گیری و درمان موفقیت آمیز تومورهای سرطان گردن رحم در داخل بدن (از طریق تزریق به موش های زنده و دارای تومور) با استفاده از نانوذرات استفاده کردند.پروفسور نیگل مک میلان محقق این پژوهش ، گفت : " این اولین درمان برای هرگونه سرطان میباشد که از این فناوری استفاده میکند."
" این نانوذرات ، ژن ایجاد کننده سرطان را در سلولهای سرطانی جستجو می کنند و با استفاده از مقداری DNA اضافی که باعث اشتباه خوانده شدن ژن و توق
بالشت شیردهی جای دست دار کارترلیب طرح خرس
بالشت شیردهی جای دست دار کارترلیب طرح خرس (Carterliebe) جهت راحتی تغذیه و شیر دهی نوزاد تعبیه شده است. یک نوزاد روزانه به دفعات شیر می خورد و استفاده از بالشتک شیردهی موجب قرار گرفتن سر و گردن نوزاد در شرایط مناسب شده و راحتی و امنیت سر و گردن کودک را فراهم خواهد کرد و همچنین مادر با آسودگی کامل می تواند کودک را در حالت مناسب برای شیر دهی نگه دارد.
برچسب‌ها: بالشتک شیردهی
کراچی میں اردو کے کئی ایک.لہجے ہیں انہی میں سے ایک.لہجے میں منقبت کے اشعار پیش خدمت ہیں
نعلت کی رسی اس کی گردن میں ڈال دی ہِےیونہی تو ماویہ سے صلحا نہیں کری ہِےلگتا ہے ماویہ کی مَییَا مری پڑی ہِےملا کی جب ہی سوجی وی آج تھوتھنی ہےمولا کی ہے پدائش کا دن مگر بتاوملا کے تھوبڑے پر کیوں مردنی مچی ہِےاِے ماویہ گٹر سے  رستا ہِے جِیسے پانیتیری شَکَل سے نعلت ایسے ابل ریی ہےاو ہندہ کی نَسَل تو دوزخ میں کھا چپیڑیںمولا سے دھوکے بازی تو نے بہت کری ہےتیرا کرم
وسط شام ناگهان انگار که اشراقی رخ داده باشد می‌پرسد:- بابا فکر کنم شما اشتباه فکر می‌کنید!- چی رو بابا؟!- این که این که می‌زنن یعنی آدم #امریکاهستن!روی سینه‌اش از گردن تا پایین با انگشت خط می‌کشد.... متوجه منظورش می‌شوم. پیش‌تر که اخبار دیده بود و #ترامپ و#نتانیاهو و #مکرون را دیده بود که همه گردن‌شان مثل هم است، اشراق کرده بود که «فهمیدم این‌ها آمریکا هستند که این طوری دارن!»و روی سینه‌اش از گردن تا پایین با انگشت خط کشیده بود...یعنی وسط
رفتارشناسی اسب - نبرد بر سر قلمرو

ممکن است ، با گردن کشیده شده ، به پائین باشد و یا با گردن کمانی به بالا نگه داشته شود. دندان ها ممکن است نمایان و لب ها تهدید کننده باشند ، گوشها کاملا به عقب خوابیده ، چشمها تنگ و تهدید کننده . بدن کشیده و تهدید کننده ، گاهی با دست زمین را می کنند . یا عقب خود را به طرفین می چرخانند و آماده لگد زدن هستند.
درمان درد گردن در کودک
ممکن است برای شما جالب باشد بدانید کودکان هم دچار دردهای گردنی می شوند در حالی که زخم های کوچک و کبودی، در دوران کودکی شایع تر است. موارد زیادی وجود دارد که موجب درد گردن در کودکان می گردد و با تشخیص علت می شود بهترین تصمیم گیری را برای درمان آن در نظر گرفت.
گردن درد در کودکان چیست؟
انواع گردن درد عموما گذرا می باشد و در عرض یک یا ۲ روز و بدون درمان، بهتر می شود. در برخی موارد که این دردها تبدیل به درد مزمن و شدیدی شده و می ت
بازآمدم چون عید نو، تا قفل زندان بشکنموین چرخ آدم‌خوار را، چنگال و دندان بشکنم
از شاه بی‌آغاز من، پران شدم چون باز، منتا جغد طوطی‌خوار را، در دیر ویران بشکنم
ز آغاز عهدی کرده‌ام، کاین جان فدای شه کنمبشکسته بادا پشت جان، گر عهد و پیمان بشکنم
امروز همچون آصفم، شمشیر و فرمان در کفمتا گردن گردن‌کشان، در پیش سلطان بشکنم
روزی دو باغ طاغیان، گر سبز بینی غم مخورچون اصل‌های بیخشان، از راه پنهان بشکنم
چون در کف سلطان شدم، یک حبه بودم کان شدمگر در
گردن و دکلته اغلب در یک برنامه جوانسازی نادیده گرفته می شود. در صورتیکه مانند صورت و دست ها ، گردن و دکلته ، در معرض عوامل محیطی و اشعه ماورائ بنفش حتی بیشتر از سایر قسمت های دیگر بدن قرار می گیرند. مشکلات پیری پوست مثل لک ها ی قهوه ای ، چروک ها و پوست شل و بدون قوام در این نواحی اکثر اوقات ظاهر می شود. پوست گردن از پوست صورت نازکتر و حساس تر بوده و نیازی مراقبت خاص دارد .
روش های جوانسازی گردن چیست؟
سرویکوپلاستی روش برداشتن پوست اضافه است
پلاتیس
مجموعه آموزش بافت کلاه و شال گردن که یکی از جامع ترین آموزش ها در زمینه هنربافتنی می باشد، با ارائه مطالبی تلاش کرده تا بافت کلاه و شال گردن را به نحوی صحیح آموزش دهد. ویدیو های مجموعه آموزش بافت کلاه و شال گردن نحوه بافتن کلاه و شال گردن در مدل های متنوع از نمای نزدیک برای بانوان' >بانوان و دوستداران اینهنر قدیمی و زیبا ارائه می کند. با توجه به آموزش های موردنظر، مشاهده مجموعهآموزش بافت کلاه و شال گردن برای همه خانم ها در هر سطحی از هن
معاینه فیزیکی آرتروز گردن 
 دکتر معاینه پس از بحث درباره سابقه پزشکی و سلامت عمومی ، پزشک شما معاینه کامل گردن ، شانه‌ها ، بازوها و اغلب پاهای شما را انجام خواهد داد . او تعدادی از آزمایش‌ها را انجام می‌دهد ، به دنبال مشکلات یا تغییرات در : قدرت - در بازوها ، دست‌ها و انگشتان دست ، انعطاف‌پذیری جریان خون - در گردن و بازوهای شما - در راه رفتن ) پزشک شما ممکن است به آرامی بر روی گردن و شانه‌های شما فشار بیاورد - احساس محرک ( حساس ) و یا غدد آماس کر
به کدام نگاهت دل بسپارم، صواب است؟ آن را که زود می‌دزدی، آن را که هرگز قصد انفصالش نمی‌کنی یا آن یکی را که از گوشه‌ی چشم به عذاب می‌گماری؟
به کدام خنده‌ات ایمان بیاورم، رستگار می‌شوم؟ آن خنده‌ای که از خسته‌گی پا فرا تر از طرح لب‌خند نمی‌گذارد، یا آن یکی که روی کلاسور و با گردن کج مهار و نهانش می‌کنی، یا آن که پشت سرم با صدای بلند سر می‌دهیش؟
کدام یکی از علامات تعجبت را در گوشه‌ی زهد خود عبادت کنم، ثواب می‌شود برام پیش تو؟ آن دسته‌ای ر
ورزشپامرانین ها به پیاده روی روزانه احتیاج دارند. بهترین قلاده برای این سگها قلاده کمری است اما اگر از قلاده گردنی استفاده می کنید مراقب باشید ان را آنقدر تنگ نبندید که گردن حیوان آسیب ببیند. برای بستن قلاده گردنی انگشت خود را میان قلاده و گردن حیوان قرار دهید تا از تنگ نبودن قلاده اطمینان حاصل کنید.
بهداشتپامرانین ها دارای پوشش کلفت و ضخیم هستند. سگ خود را هفته ایی یک بار با شامپوهای مخصوص سگ بشورید. حداقل سه بار در هفته سگ را با استفاده از
از اونجایی که مغزم از خوندن هم زمان جنین و سر و گردن ریده
اومدم تو راهرو حموم
نشستم رو چهار پایه
پشت پنجره اینو گوش میدم
http://next1.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%84%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%DB%8C-%D9%86/
اگه تا دوشنبه از این هفته ی شخمی زنده و سربلند بیرون اومدم میام مینویسم واستون
 برنامه چیه؟ 
فردا پرسش اون استاد مَرده که انگار دائم الپریوده و هی پاچه می گیره + کنفرانس که تا چند دقیقه پیش مشغول درست کردن پاورش بودم و خودشو هنوز حفظ نیستم
چهارشنبه:کوییز آناتومی سر و گردن
پنج شنبه:کلاس موسیقی که هیچی تمرین نکردم و کلی نت واسه حفظ کردن دارم
شنبه:پرسش اون استاده که جلسه قبل شاکی شدم گفتم من داوطلب بودم چرا ازم نپرسیدی اونم واسم شاخ و شونه کشید
✨﷽✨
سمت راست من در تصویر یک پیرمرد معنوی و متدین 90 ساله اهل آن منطقه است که سالها به کرمان رفته بود و گهگاهی برای رسیدگی به زمین‌های کشاورزی خود به آنجا می‌آمد به قول خودش برای #آب_گرفتن. سمت چپ من هم مرد نازنین و با معرفت و داغ جوان دیده، صاحبخانه عزیز و خوش‌مشربمان است. خود این عکس داستانی دارد. آن روز به میمنت حضور حاج آقا، صاحبخانه‌مان یک بُز را زمین زد و سر برید و ظهر ناهار به ما یک #کباب_دیگی مشتی و با #دوغ_مَشکی ترش و معرکه با سبزی #کرفس_

خرید اینترنتی انواع بالش طبی
برای تسریع و تسهیل درمان دردهای مهره های گردنی و ستون فقرات ، ابزار طبی خواب برای قرار گیری صحیح بدن بسیار تاثیر گذار است و اما تاثیر انواع بالش طبی با کاربردهای مختلف به چه شکلی ایست:
بالش طبی هوشمند
درد گردن علل های زیاد داشته و برای درمان آن راه حل های فراوانی نیز وجود دارد ؛ یکی از دلایل ایجاد درد در نواحی گردن و سر شانه قرارگیری نادرست سر هنگام خوابیدن می باشد که کمتر کسی به این موضوع توجه دارد حال آنکه تنها
لیپوساکشن چانه و گردن
لیپوساکشن چانه و گردن , قیمت و هزینه عمل لیپوساکشن چانه و گردن , بهترین متخصص برای لیپوساکشن گردن :
بهترین راه برای از بین بردن چربی های اضافه استفاده از روش ساکشن است
معمولا بیشتر افراد از داشتن چربی در نقاطی مثل چانه و گردن بسیار ناراضی
هستند از این رو ساکشن که شامل برداشتن چربی از زیر چانه است و توسط جزاح
پلاستیک انجام می شود مناسب ترین روش است.

معمولا افرادی که دارای صورتی با اندازه ی
معمولی و نیمرخی برجسته اند

9 تمرین کششی که می تواند جایگزین ماساژ شود

هنگامی که ما به ورزشگاه می رویم، اغلب کشش را فراموش می کنیم. اما این خوب نیست، چون کشش بدن را انعطاف پذیر تر می کند و درد را کاهش می دهد. این مجموعه تمرین ها برای کسانی که زمان زیادی را در مقابل کامپیوتر صرف می کنند مفید خواهد بود. توصیه می شود این تمرین ها را هر روز انجام دهید . به هر حال، شما حتما نباید به ورزشگاه بروید تا آنها را انجام دهید.

برای کاهش تنش در بدن، کشش بسیار مهم است به طوری که در این
گردن و دکلته اغلب در یک برنامه جوانسازی نادیده گرفته می شود. در صورتیکه مانند صورت و دست ها ، گردن و دکلته ، در معرض عوامل محیطی و اشعه ماورائ بنفش حتی بیشتر از سایر قسمت های دیگر بدن قرار می گیرند. مشکلات پیری پوست مثل لک ها ی قهوه ای ، چروک ها و پوست شل و بدون قوام در این نواحی اکثر اوقات ظاهر می شود. پوست گردن از پوست صورت نازکتر و حساس تر بوده و نیازی مراقبت خاص دارد .

روش های جوانسازی گردن چیست؟
سرویکوپلاستی روش برداشتن پوست اضافه
  کوله بار غم تو بر دوشمخط خطی های ذهن مخدوشمخاطراتی که با تمام وجودمیکِشد با خودش در آغوشمرفتنت مثل اشک در چشمممثل شال گردن که میپوشممیچکد روی گونه های ترمدر خودم مثل آب میجوشمتو که رفتی غمت مرا میبردمثل خوابی که رفته از هوشمتو صدای نهفته ای بودیانعکاسی هممیشه در گوشمگرچه دور از منی ولی هرگزنشوی لحظه ای فراموشم

97/9/12
عده‌ای چنان از جای نجفی نبودن به وجد آمده‌اند
که او را با مسیح اشتباه گرفته‌اند، می‌گویند حالا که او خواسته‌ است اعتراف کند،
پس بزرگی فرماید به جای تمامی مردان قاتل نفس، به جای تمامی مردان خائن به هم‌نفس،
به جای تمامی کله گنده‌های هرگز سر به زیر نینداخته، به جای تمامی ریش پروفسوری‌های
به ریش مردم خندیده، به صلیب کشیده شود. و عده‌ای چنان از جای نجفی بودن به وجد
آمده‌اند که گناه او را به گردن گرفته و منتظر رهایی گردن اسماعیل، نبریدن تیغ
ول از همه از اندازه گیری و مانتوهای بدون الگو شروع میکنم آموزش رو برای اون دسته از دوستان مبتدی مون . بعد الگو کشی به ساده ترین روش ، روش برش مستقیم روی پارچه بدون الگو و...
برای مانتو یا کت به اندازه های زیر احتیاج دارید
قد مانتو
دور سینه 
دور باسن 
دور کمر 
کارور جلو 
کارور پشت
بلندی سینه 
فاصله سینه 
دور گردن
قد آستین 
دور بازو

دور کمر
ابتدا نواری دور کمر ببندید  ، متر را دور بدن در قسمت کمر همان جایی که نوار کرسله را بسته ایم قرار داده و محک
هرجا نظر اندازم، طرحی­ست ز فیزیکش  هم نوع کوانتیکش هم نوع کلاسیکش
بر سفره ی درویشان، پنهان ز بداَندیشان  پیدا شده بر ایشان، طرحی ز مکانیکش
از میکده واماندم، دانشکده­ شد جایم تقدیر بزد گولم، با شیوه و تکنیکش
از جانب میخانه، رفتم به رصدخانه  با خنده­ ی مستانه، دلشاد ز اُپتیکش
دیدم ز تلسکوپ هم پنهان شده آن مه­ رخ  گفتا بُود این خارج، از قدرت تفکیکش
این شاعر شوریده، زان زلف کوانتیده هرچند جفا دیده، کی آمده دَر جیکش؟!
چشمش شده چون لاله، خیس
على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم . در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در صورت تلف
بازتاب گردن نوزاد یکی از بازتاب های نوزادی می باشد. نوزاد پس از تولد یکسری بازتاب ها و  عکس العمل های غریزی از خود نشان می دهد. وجود بسیاری از این بازتاب ها حاکی از سلامت ذهنی نوزاد می باشد. همچنین این واکنش های غریزی به رشد جسمانی و ذهنی نوزاد نیز کمک خواهد کرد. یکی از بازتاب هایی که نوزاد در هفته های اول از خود نشان می دهدبازتاب گردن است. اگر به دنبال افزایش اطلاعات و آگاهی در مورد واکنش ها و بازتاب گردنی نوزاد خود هستید در ادامه به طور اخت
شکستگی سراستخوان ران (فمور)
شکستگی سر استخوان فمور یا ران شکستگی نادری است. شایعتر از آنشکستگی گردن استخوان ران است که در بسیاری موارد ممکن است به غلط شکستگی سر استخوان ران گفته شود.
سر استخوان ران یک برجستگی مدور و گرد و کروی شکل است که در بالاترین قسمت استخوان ران  قرار گرفته است. سر استخوان ران در درون حفره استابولوم  قرار گرفته و این دو با هم مفصل ران را تشکیل میدهند. در پایین سر، گردن استخوان ران قرار دارد. سر استخوان ران با واسطه گردن
دلیل اصلی ایجاد غبغب چیست
وجود یک خط گردن سفت و محکم در زیر چانه،
ظاهری جوان به افراد می دهد درحالی که برخی افراد در ناحیه گردن و زیر چانه
مقداری چربی دارند و این باعث چاق تر دیده شدن فرد می شود و باعث کاهش
اعتماد به نفس و زیبایی می شود. غبغب در اثر سن، سبک زندگی، تحرک کم،
افزایش وزن و عوامل ژنتیکی بوجود می آید.
با جراحی غبغب ،پوست و گوشت زیر گلو که در
اثر افزایش سن شل شده را می توان برداشته و ظاهر صورت را اصلاح نمود. در
این جراحی باقیمانده پوس
وسط شام ناگهان انگار که اشراقی رخ داده باشد می‌پرسد:- بابا فکر کنم شما اشتباه فکر می‌کنید!- چی رو بابا؟!- این که این که می‌زنن یعنی آدم #امریکاهستن!روی سینه‌اش از گردن تا پایین با انگشت خط می‌کشد.... متوجه منظورش می‌شوم. پیش‌تر که اخبار دیده بود و #ترامپ و#نتانیاهو و #مکرون را دیده بود که همه گردن‌شان مثل هم است، اشراق کرده بود که «فهمیدم این‌ها آمریکا هستند که این طوری دارن!»و روی سینه‌اش از گردن تا پایین با انگشت خط کشیده بود...یعنی وسط
شتر مرغ بدون شک بزرگترین پرنده زنده جهان است. نرهای بالغ 2/4 متر قد دارند و وزن آنها بیش از 100 کیلوگرم است.  شترمرغ ماده کمی کوچکتر است شترمرغ ها پرنده های بی پرواز هستند ، از نظر اندازه بدنی بالا و کاهش اندازه بال آنها باعث عدم توانایی پرواز می شوند. آنها یک گردن بلند ، پاهای برهنه بلند و دو انگشت پا دارند. پاهای محکم آنها به آنها اجازه می دهد در صورت لزوم تا 70 کیلومتر در ساعت و حرکات تا 8 متر حرکت کنند. عضلات گردن و ران به خوبی توسعه یافته و بدون ج
اورشلیم سبزپوش بود : خیابان‌ها ، پشتِ‌بام‌ها ، حیاط و میدان‌هایش ، جشن بزرگ پاییزی بود . اهالی اورشلیم ، هزاران خیمه از برگ‌های زیتون و مو ، شاخه‌های نخل ، کاج و سرو ، طبق فرمان خدای اسرائیل ، به‌یادبود چهل سالی که نیاکانشان زیر خیمه‌ها در بیابان سر کرده بودند ، ساخته بودند . هنگام خرمن‌برداری و انگورچینی سر آمده بود . سال به پایان رسیده و مردم تمامی گناهان خود را دورِ گردن نَرّه‌ بُزی° پروار آویخته و با انداختن سنگ ، سر در دنبال او گذاش

بیرون هوا آنقدر سرد است که تمام راه برگشت از سرکار، نفس هایم در سینه حبس شده بود به نحوی که الان محل اتصال دقیق دنده هایم را به گوشت و پوست،احساس می کنم.حالاخزیده ام در تخت و دلم گردن آویزم را می خواهد.آن سال آن را در اعتدال شهریور از میانه ی ده ها گردن آویز مغازه ای در بازارچه برداشتی و گفتی: این خیلی قشنگ است.قشنگ بود،به خاطر نقش گل و مرغ ظریفش که یادآور چقدر شعر و چقدر کلمه و چقدر از همه چیز است.قشنگ است چون می تواند از اعتدال شهریور تا خشو
شاعرانه وصفت می کنم محبوب مندلنشین توییاز تو باید بر برگ گل نوشت و به عطر سازی بردخواهی دید که گل بی نظیرترین رایحه را از نام تو به وام خواهد گرفتو آن گاه هر مشامی که از استشمام نامت جان خوش کندبی اختیار عقل را در پیشگاهت بر زمین می گذارددل است دیگرآنجا که تو باشی به سر گردن نمی نهد ...#الهام_ملک_محمدی
گویند که  دوزخی  بود  عاشق  و مست
قولی است خلاف دل در آن نتوان بست
گر عاشق و مست  دوزخی  خواهد  بود
فردا  باشد  بهشـت همچون  کف  دست

این کوزه چو من عاشق زاری بوده است
در  بند  ســر زلف نــگاری  بــوده است
ایــن  دسته  کــه  بر  گردن او می بـینی
دستی است که بر گردن یاری بوده است
ادامه مطلب
در سراسر جهان هر روزه مردمان بسیاری به دنبال پیدا کردن خوراکی هایی با تاییدیه های حلال هستند تا بتوانند از آن ها استفاده نمایند .
 کشور فرانسه بیشترین ساکنین مسلمان در اروپا را در خود جای داده است . جمعیت زیادی که در این کشور زندگی می کنند هر روز نیاز به تهیه غذاهای حلال دارند .
در دین اسلام برای این که سر بریدن اسلامی باشد چندین روش وجود دارد :
- فردی که عمل سر بریدن را انجام می دهد باید خودش مسلمان باشد .
- چاقویی که برای سر بریدن استفاده می شود
متاسفانه استفاده از گردنبند طلا، صلیب یا فروهر و... که به شکل علائم یا نمادهای غیرمسلمانان هستند رواج پیدا کرده که مسلما از نظر شرعی استفاده از آنها حرام استو این عمل هم اکثرا از روی جهالت به موضوع با حکم مسأله است.
عدی بن حاتم طائی نقل می‌کند که خدمت حضرت رسول‌الله صلی اله علیه و آله رسیدم درحالی‌که در گردنم صلیبی از جنس طلا وجود داشت. حضرت وقتی مرا در این وضعیت دیدند فرمودند: «این بت را کنار بینداز» من هم‌چنین کردم.
عَنْ عَدِیِّ بْنِ حَاتِ
براساس آمارها، شایع‌ترین نوع سردرد، تنشی است. این سردرد در خانم‌ها شایع‌تر است و در هر سنی رخ می‌دهد، ولی شیوع آن در میانسالی (دهه چهارم زندگی) بیشتر است. این سردرد تاثیر منفی قابل توجهی بر عملکرد شغلی و کیفیت زندگی افراد مبتلا دارد. 

در گذشته تصور بر این بود دلیل سردرد تنشی، اسپاسم و انقباض در عضلات صورت، سر و گردن (بویژه انقباض عضلات ناحیه پشت سر) به علت استرس، هیجان و تنش روحی است. ولی امروزه این فرضیه را در ایجاد سردرد تنشی درست نمی‌دا
قیمت این محصول: 59,000 تومان

شال گردن خزدار زنانه جادوییتزئین با انواع گره به اشکال مختلفلاکچری ، بسیار سبک و گرم

ارسال رنگ به صورت رندوم

قیمت : 59.000 تومان  شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای سرد ا
۵ ماده که باید در مورد روش های کاشت مو بدانید:
دو روش اساسی برای کاشت مو وجود دارد که از زمان آغاز کار منجر به پیشرفت جدی در کاشت مو شده است. FUT و FUE. این روش های کاشت مو مربوط به برداشت فولیکول های مو است.
روش FUT روشی قدیمی است که در اوایل دهه ۹۰ مورد استفاده قرار می گرفته و با گذشت زمان با روش FUE که بسیار پیشرفته تر از FUT است جایگزین شده است. امروزه از روش FUT به دلیل مضرات زیادی که دارد استفاده نمی شود.
به غیر از این دو روش ، تکنیک های دیگری (DHI ، Fue Robot
کوتاه شدن زمان پادشاهی بنی عبّاس پس از مرگ عبدالله عبّاسی
ابو بَصِیر گفت که شنیدم ابو عبدالله -صادق-(علیه السّلام) می فرمود:
کسی برای من مرگ عبدالله را گردن بگیرد، برای او قائم را گردن می گیرم. سپس فرمود: هر گاه عبدالله بمیرد، مردم پس از وی بر کسی گرد نمی آیند، و این پراکندگی اگر خدا بخاهد، جز با زمامدار شما به پایان نمی رسد، و پادشاهیِ سالیانه می رود، و پادشاهیِ ماهانه و روزانه می شود. گفتم: آن رویدادها به درازا خاهند کشید؟ فرمود: چنین نیست(1).
ب
۱- ماساژ سوئدی:ماساژ-سوئدیماساژ سوئدی ضمن ازبین بردن خستگی افراد به درمان افسردگی، بهبود کیفیت خواب و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک فراوانی می کند. ماساژ سودی شامل دو دسته از حرکات است که دسته اول نرم، آهسته و طولانی مدت هستند و حرکات گروه دوم شامل ضربه های منظم و کمی محکم تر می شود. این روش سطحی است و بافت رویی پوست بدن را درگیر می کند و به همین خاطر هم می تواند تاثیرات خوبی روی زیبایی پوست داشته باشد اما در مواقعی که پوست فرد دارای جراحت یا آسیب
شتر مرغ بدون شک بزرگترین پرنده زنده جهان است. نرهای بالغ 2/4 متر قد دارند و وزن آنها بیش از 100 کیلوگرم است.  شترمرغ ماده کمی کوچکتر است شترمرغ ها پرنده های بی پرواز هستند ، از نظر اندازه بدنی بالا و کاهش اندازه بال آنها باعث عدم توانایی پرواز می شوند. آنها یک گردن بلند ، پاهای برهنه بلند و دو انگشت پا دارند. پاهای محکم آنها به آنها اجازه می دهد در صورت لزوم تا 70 کیلومتر در ساعت و حرکات تا 8 متر حرکت کنند. عضلات گردن و ران به خوبی توسعه یافته و بدون ج

شال و کلاه بافتنی
با رسیدن فصل زیبای زمستان همه ی ما مشتاقانه آماده ی استقبال از این فصل سال می شویم و برای تهیه لباس های گرم زمستانی که می تواند انواع پلیور، بافتنی، کاپشن، پالتو، شال، کلاه و دستکش و … باشد دست به کار میشویم.
بی شک یکی از مهمترین نیاز ما در طول زمستان یک ست شال و کلاه بافتنی که تولید شده از الیاف نرم ، ضخیم ، سبک و زیبا باشد است که بتوان با پوشش کامل سر و گردن و ایجاد گرمای مطلوب، زمستانی دلچسب را رقم زد.
* با استفاده از یک کلا
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام گردن من ننداز + متن +پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬Download New Music By Amir Tataloo | Gardane Man Nandaz
لطفا منبع رو ذکر کنید -منبع از سایت: rap-seda.blog.ir

لطفا منبع رو ذکر کنید -منبع از سایت: rap-seda.blog.ir

لطفا منبع رو ذکر کنید -منبع از سایت: rap-seda
مدل‌های مختلف شال گردن مردانه را در این مطلب ببینید.
مدل شال گردن مردانه
شال گردن یکی از پوشیدنی‌های مخصوص فصل زمستان است که دور گردن پیچیده می‌شود و فرد را گرم نگه می‌دارد. معمولا از جنس پشم و نخ کاموایی تولید می‌شود. در این مطلب مجله دلتا تصاویر چند مدل شال گردن مردانه را برای شما جمع آوری کردیم.
شال گردن هایی با طرح‌های شلوغ و رنگارنگ باعث می‌شود بالا تنه پُر به نظر برسد. اگر از چنین مدل‌هایی استفاده می‌کنید بهتر است آن را با لباس‌های
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
بلندی_سینه
 دو مدل اندازه گیری بلندی سینه داریم که در هر متد متفاوته هر دو رو میگم یاد بگیری 
۱_متر را در گودی گردن قرار داده به صورت کج تا نوک سینه بیارید این بلندی سینه است

۲_ متر را در وسط سرشانه قرار دهید و تا نوک سینه پایین آورده این بلندی سینه است
فاصله_سینه 
متر را روی یک نوک سینه گذاشته تا نوک سینه دیگر ادانه دهید این فاصله نوک سینه است
کارور_جلو 
متر را در محل اتصال دست به بدن گذاشته تا طرف بعدی ادامه دهید ( معمولا خط کارور ۷ سانت پایین
این مدت که در مورد ذهن و رابطه ی اتفاقات با افکار و اینطور مسائل میخونم و فایل گوش میکنم سعی میکنم در حد توان خودم کنکاش کنم و علت ها رو کشف کنم ،هرچند خیلی سخته و بعضاً عقلم به جایی قد نمی‌ده ولی دکتر فرهنگ میگفتن از هر اتفاق و هرچیزی که می بینید سعی کنید درس بگیرید و بفهمید چی قراره به شما گفته بشه
از طرفی هم توی مبحث استغفار استاد شجاعی خوندم که حتی کند شدن حافظه  و عدم تمرکز و نمی‌دونم  خشکی چشم و قساوت  قلب وکلا همه چی علتش گناهانمونه و مر
از این عکس تخمیا گذاشتم پروفایل تلگرامم. سلفی تباهیده‌ی دست به گردن. آهنگی که داره پخش میشه هم پایتم من از اسف آریاست. لاکم دارم. از این بند عینک جینگولا هم انداختم امروز. قضیه چیه؟
پ.ن گاهی در زندگی باید همینجوری تخمی تخمی رفتار کرد که قدر انسان بودن‌های پر رنج رو دونست. الان از اون بازه‌هاس. ولم کنین.
دوست وایتم از کارش اخراج شد.
نمیدونم به خاطر دائم الوید کشیدن و دائم السیگار بودنش بود،
یا که فقط عذر خیلیا رو خواستن.
اخراج شدن در کانادا از رگ گردن به شما نزدیکتر است. یهویی هم اخراج میکنن. فقط باارزش ترین کارمنداشون رو نگه میدارن. مهمم نیست که شما چند سال اونجا کار کردین.
به شکوه گفتم:
برم زِ دل
یادِ رویِ تو
آرزویِ تو ...
به خنده گفتا:
نرنجم از
خلق و خوی تو
یادِ رویِ تو
ولی ز من دل چو برکنی
حدیثِ خود بر که افکنی
هر کجا روی
وصله ی منی
ساغرِ وفا
از چه بشکنی؟
پ.ن: ظهر جمعه ی خود را به جای خطابه ی نماز جمعه با صدای نامجو نگذرانید، افسرده بشید کی گردن میگیره؟ ولی چه خوب و اثر گذار میخونه :( اَه! دارم متنبه میشم!
عمده افرادی که می شناسم از جمله خودم دچار ضعف بزرگی بنام انداختن تقصیر به گردن دیگری هستیم ، یعنی شده زمین و زمان را به هم می دوزیم تا به طرف مقابل اثبات کنیم که من مقصر نیستم ! این دیگری صرفا یک شخص نیست بلکه هر چیزی می تواند باشد مثل روزگار ، شانس ، گربه ی سر کوچه ، درخت همسایه و امثالهم ..بعضی ها در جریان این موضوع هستن و حداقل خودشون هم که شده می دونن دارن سر خودشون شیره می مالن اما بعضی ها نه ؛ یعنی چنان با اطمینان و اعتماد به نفس از علت هایی ک
بهترین مارک پنکیک
10. رنگ رژ را هماهنگ با موها گزینش نماییددر شرایطی‌که موهایی بلوند یا این که سفید یا این که خاکستری دارید می‌توانید از رژ لب‌های صورتی پر‌نور و نارنجی کمرنگ به کار گیری کنید و در شرایطی‌که موهای‌تان قرمز‌رنگ میباشد رژ لب‌ هلویی، صورتی، قرمز‌رنگ پر‌نور و روشن توصیه می‌‌شود. خانم‌هایی که موهای مسی و شرابی دارا هستند می‌توانند رنگ‌های فوق را به طور تیره به کارگیری کنند. برای موهای قهوه‌ای پر‌نور و میانگین رژ لب صور
حالا که دو نفر از اعضای مستعفی شورای شهر تونستن حکم برائتشونو بگیرن و دو سه عضو محکوم شده فعلی هم در شرف دریافت حکم برائت هستن پیشنهاد میکنم من، حاج حسین منصف و دو سه نفر دیگه از رفقای بسیجی داوطلب بشیم و کل افتضاح شورای شهرو به گردن بگیریم!
نمیشه که این همه سر و صدا بشه کل جهان اسم بابل بد در بره بعد هیچی به هیچی؟! یه چن تا محکوم بی کس و کار این وسط نیازه. قوه قضاییه میتونه روی ما حساب کنه گردن ما از مو باریکتره. 
کرم لیفتینگ صورت و گردن ماساژوردار لدورا 100 میلی لیتر
کرم لیفتینگ لدورا با ترکیبات منحصر به فرد خود، یک محصول کامل و موثر در زمینه لیفت و جوانسازی پوست صورت و گردن به شمار می­رود. زیرا در تولید این کرم مجموعه ­ای از ناب­ ترین و مؤثرترین مواد طبیعی که می­توانند در کوتاه­ترین زمان آثار پیری پوست را برطرف کنند، به­ کار­رفته است. فیلمکسل موجود در آن نقش مهمی در محافظت، لیفتینگ و شفافیت پوست دارد. همچنین اوسیلیفت، دیگر ترکیب به ­کار­رفته در این
امروز بعد از یه ماه و اندی رفتم خونه‌ی خودم. نمیدونستم الف برگشته. بوی فرندش هم تو اتاق خواب بود. دلم برا الف و ف و زندگی اونجا و محیط اونجا و پارک اونجا و همه‌چیز تنگ شده. فکر می‌کنم که اون‌ها هرگز دل‌تنگ من نمی‌شن. مثل خیلی آدم‌های دیگه که حس دل‌تنگی درشون کم‌رنگه یا شاید این حس راجع به آدم‌ها و موقعیت‌های اندکی درشون برانگیخته میشه. در من پر‌رنگ‌ه و سعی می‌کنم این حس رو زندگی کنم. چون یکی از حس های قشنگ زندگی منه و دوستش دارم. جایی ای
به نام خدایی که در این نزدیکی‌ست

« َنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِیدِ [1]؛ ما از رگ گردن به شما نزدیک‌تریم»
تو همیشه نزدیک بوده‌ای... و هستی!
این منم که گم شده‌ام...

دلم تنگ است... تنگتر از هر زمان دیگری... تنگِ تو... تنگ لحظه‌های خلوت با تو...
دستم را بگیر در دستانت مهربانت و یک لحظه رهایم مکن،
بدون تو پوچ و بی‌پناهم...
 «بسم الله قاصم الجبارین» . حاج قاسم کجایی؟ کجایی که ببینی امروز سردار حاجی‌زاده مقابل دوربین‌ها آرزوی مرگ کرد. کجایی که ببینی دست بر گردن گذاشت و گفت: گردن ما از مو باریک‌تره. سرداری که در حین عملیات پشت میز ننشسته بود، دستور بدهد بلکه در غرب کشور بین نیروهایش بود. ما که می‌دانیم او مقصر نیست اما با شجاعت تمام مسئولیت این اتفاق تلخ را برعهده گرفت. کجایی حاجی که ببینی امروز سردار حاجی زاده تنهاتر از همیشه است. . راستی اگر بودی چگونه او را دل
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)
«احمد بن اسحاق می گوید: فردای آن روز به خدمت امام حسن عسکری علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: ای فرزند پیامبر! از این همه منت که بر گردن من نهادی بسیار مسرور هستم، آیا سنت جاری از خضر و ذو القرنین در مورد آقازاده ی
ادامه مطلب
به علت بالا رفتن قیمت لگن های ایرانی چون پراید و پژو، سقوط هواپیماهای فرسوده ، آتیش سوزی کشتی، برخورد قطارها و گرانی بنزین و ناامنی خودروهای داخلی 
 فروش ویژه الاغ  شروع شد:
مدل 97 تیپ قاطر ،گردن هیدرولیک، نعل اسپورت     شاسى بلند، داراى کارت یونجه،پالان چرمى با بوق عرعربلبلى
راهکار های جوان نگه داشتن پوست گردن
>> جوان نگه داشتن پوست گردن
بدون شک اکثر افراد جامعه چنین تصور می کنند که زیبایی و جوانی را فقط در صورت باید مشاهده کرد و این در حالیست که نقش سایر اعضای بدن را نباید فراموش کرد. گردن اندامی است که صاف و بی نقص بودن پوست آن در زیبایی نقش مهمی ایفا می کند. راهکار های جوان نگه داشتن پوست گردن از افتادگی و چروک شدن آن جلوگیری می کند و موجب جذابیت بیشتر خواهد شد.
  گردن اندامی است که زیاد جلوی چشم است و همزمان ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها